A 2018. évi Pék Szakma Kiváló Tanulója Versenyen Patai Roland 3/11.e osztályos tanulónk 3. helyezést ért el, és teljesítménye alapján felszabadult, vagyis a szakmai vizsgán valamennyi vizsgafeladat teljesítése alól mentességet kap jeles eredménnyel. A mézeskalács anyagismeret és termékgyártás szóbeli versenyrészen nyújtott 100 %-os feleletéért különdíjat kapott!

Felkészítő tanárai: szakmai elméletből Szabóné Irházi Tímea, gyakorlatból Tóthné Kovács Mária, angol nyelvből Mikó Miklósné, vállalkozás és kereskedelemből Kollát Emese, élelmiszervizsgálat gyakorlatból Pásztor Julianna.

Gratulálunk a versenyzőnek és a felkészítőknek!

pek szktv 2018 1pek szktv 2018 2