Az 1956. október 23-i forradalom és szabadságharc 62. évfordulójának tiszteletére ünnepi megemlékezést tartottunk az iskola pedagógusainak és diákjainak.

A műsor előkészítésében és lebonyolításában a 11. évfolyam tanulói és osztályfőnökei vállaltak feladatokat, míg az előadásban szereplő diákok felkészülését Dr. Szelepcsényi György tanár úr segítette. Az évfordulós megemlékezés díszleteként a Varga Erika tanárnő által készített, korhű utcarészlet szolgált. Az énekkar dalait az iskola tanárainak hangszeres kísérete tette teljessé: Mikó Miklósné tanárnő zongorával, Arany Zsolt tanár úr gitárral színesítette a műsort.

A Toldi tanulói az alkalomhoz méltó fegyelmezettséggel és őszinte érdeklődéssel vettek részt az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére rendezett programon.

Köszönjük minden háttérben segítő és közönség előtt szereplő pedagógusnak, diáknak, hogy méltó megemlékezéssel tisztelegtek a forradalom és szabadságharc 62. évfordulóján.

okt23 1

okt23 2