Az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítást 2019.09.26-27-én iskolánk 120 tanulója 8 pedagógus kíséretében látogatta meg. Megismerték a legújabb fejlesztési irányokat a növénytermesztésben és az élelmiszer-előállításban. Több új fejlesztésű élelmiszeripari gépet is láthattak a kiállításon.

omek3

A látogatás mellett iskolánk kiállítóként is érintett volt, az Agrárminisztérium standján a rendezvény második napján kaptunk lehetőséget a bemutatkozásra. Így kiállítottunk pék- és cukrász termékeket, zöldségféléket és gyümölcsöket, amit dísznövényekkel díszítettünk. Az érdeklődők tepertős pogácsát és zserbót is kóstolhattak.

omek1omek1omek1