A kollégiumban játékos vetélkedőt rendeztünk legifjabb diákjainknak, a gólyáknak. Sok-sok vicces feladattal fokoztuk a jókedvet, a léggömbborotválástól kezdve egészen a lisztfújásig. Nagyon jól érezték magukat a diákok, és hatalmas lendülettel oldották meg a feladatokat. Sok-sok hasonlóan vidám percet, felejthetetlen élményeket kívánunk nekik a Toldiban!

koll2koll2

Igazi közösséget összekovácsoló erővel bírt a kollégium karaoke estje. Mindegyik csoportnak két-két dalt kellett előadnia, de a dalokat a diáktanács választotta ki a résztvevők számára, így voltak nagy meglepetések. A hangulat annyira felfokozódott, hogy végül az egész diáksereg - nézők és szereplők - együtt zengték a slágereket.

koll4koll4