Nagykőrös Város Önkormányzata tárgyi eszközöket adományozott a „Tehetségbarát Önkormányzat 2019” díj pályázati összegéből a Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumban működő tehetséggondozó szakkörök részére. A pedagógusok a közelmúltban nagy örömmel vették birtokukba a személyiségfejlesztésre, pályaorientációs ismeretek bővítésére, szakmai versenyfelkészítésekre és szabadidős fejlesztő tevékenységek biztosítására alkalmas új eszközöket. Az intézményben oktatott valamennyi szakmai terület kiemelkedő tehetségű diákjai lesznek majd élvezői a pályázat eredményének.

Köszönet a támogatásért.

tehetseg eszk