A tantermen kívüli digitális munkarendről

A Magyarországon 2020. március 16-tól érvénybe lépő szabályok szerint iskolánkban (a Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumban – Nagykőrösön) is bevezetésre kerül a digitális munkarend.

Hétfőtől tanulóink és tanáraink között elektronikus formában történik az oktatás, és a kommunikáció.

A pedagógusok hétfőn reggel 8:00-kor tájékoztatást (és segítséget) kapnak az egységesen használandó digitális munkarend szabályaira vonatkozóan.

A diákokat a megvalósítás módjáról, a tanárokkal való kapcsolatfelvételről az e-Kréta üzenő felületén keresztül értesítjük, ezért kérjük diákjainkat, folyamatosan figyeljék üzeneteiket.

A kollégista diákoktól kérjük, hogy amennyiben a kollégiumban maradt tárgyaikat (ruhákat, tankönyveket, füzeteket) szeretnék hazavinni, arra kizárólag HÉTFŐN (03.16.) 10:00 – 16:00 óra között lesz lehetőségük, ekkor biztosítunk kollégiumi nevelői jelenlétet a szobák kinyitásához.

Kérjük, hogy fokozott figyelemmel kísérjék a friss híreinket a www.toldi-nk.sulinet.hu oldalon, illetve iskolánk facebook oldalán (https://www.facebook.com/toldi.iskola).

Kedves Diákok! Tisztelt Kollégák!

Közös érdekünk és egyéni felelősségünk, hogy a kialakult helyzetben mindenki a legjobb tudása és akarata szerint mindent megtegyen a célok eléréséért. A digitális munkarend kihívás, nagyon nagy feladat tanárnak és diáknak egyaránt, de egyben egy óriási lehetőség, hogy a kialakult helyzet ellenére értelmes és hasznos feladatokat végezzünk el. Kérem, hogy mindenki vegye komolyan, és segítsük egymást!

Kisné Rózsa Ibolya
igazgató