Dátum

Idő

Csapat

Csapat

I.játszma

II.játszma

III.játszma

Pont

09.22.

Szerda

14:00

LEOPÁRDOK

PÁRDUCOK

21

13

15

0:3

19

15

10

14:30

NONAME

TANARAK

6
6

-

0:3

15
15

-

15:00

SASOK

SMILE

10

17

15

3:0

15

15

9

15:30

SZMÁJLÍ

GÓLEMEK

10

11

-

0:3

15

15

-

10.06.

Szerda

14:00

SZMÁJLÍ

SMILE

 -

 -

 -

 0:0

 -

 -

 -

14:30

LEOPÁRDOK

TANARAK

 7
 4
 -

 3:0

 15
 15
 -

15:00

NOÉ MI?

GÓLEMEK

15

15

-

3:0

11

7

-

15:30

NEKÜNK MIND1

PÁRDUCOK

 15

 15

 -

 3:0

 0

 0

 -

10.13.

Szerda

14:00

NOÉ MI?

SMILE

8

15

15

3:0

15

6

7

14:30

NEKÜNK MIND1

TANARAK

7

8

-

0:3

15

15

-

15:00

NONAME

PÁRDUCOK

15

15

-

3:0

7

13

-

15:30

SASOK

GÓLEMEK

9

12

-

0:3

15

15

-

10.20.

Szerda

14:00

SZMÁJLÍ

NOÉ MI?

 7
 7
 -
 0:3
 15
 15
 -

14:30

NONAME

LEOPÁRDOK

 15
 15
 -
 3:0
 12
 7
 -

15:00

SASOK

SZMÁJLÍ

 15
 16
 -
 3:0
 8
 14
 -

15:30

LEOPÁRDOK

NEKÜNK MIND1

 11
 13
 -
 0:3
 15
 15
 -

10.27.

Szerda

14:00

TANARAK

PÁRDUCOK

 15

 15

 -

 3:0

 3

 4

 -

14:30

NONAME

NEKÜNK MIND1

 6

 11

 -

 0:3

 15

 15

 -

15:00

SASOK

NOÉ MI?

 15

 13

 9

 0:3

 13

 15

 15

15:30

SMILE

GÓLEMEK

 6:15

 12:15

 -:-

0:3

pa202429.jpg - 194.58 Kb

A bajnokság képei letölthetőek

I. selejtező csoport eredményei

 

Mérkőzés

Győzelem

Vereség

Pont

Helyezés

Noname

4

2

2

6

III

Leopárdok

4

0

4

0

V

Nekünk mind 1

4

3

1

9

II

Tanarak

4

4

0

12

I

Párducok

4

1

3

3

IV

pa202430.jpg - 185.62 Kb

 II. selejtező csoport eredményei

 

Mérkőzés

Győzelem

Vereség

Pont

Helyezés

Sasok

4

2

2

6

III

Szmájlí     

4

0

4

0

V

Noé mi?  

4

4

0

12

I

Smile

4

0

4

0

V

Gólemek            

4

3

1

9

II

 Továbbjutók az I-III.-ig helyezettek, a vastagon szedettek, (vagy a szemen-szedettek:)

pa202483.jpg - 213.89 Kb

A főtábla sorsolása:

Dátum

Idő

Csapat

Csapat

I. játszma

II. játszma

III. játszma

Pont

11.17.

1400

Sasok

Gólemek

 14

 25

 25

 21

 25

 27

 0:3

1500

Noé mi?

Noname

 25

18

18

25

16

25

0:3

11.24.

1400

Noé mi?

Nekünk mind1

21

 25

 23

 25

 -

 -

 0:3

1500

Sasok

Tanarak

 23

 25

 19

 25

 -

 -

 0:3

12.01.

1400

Noname

Nekünk mind1

 23

 25

 25

 22

 15

 25

 0:3

1500

Gólemek

Tanarak

 19

 25

 21

 25

 -

 -

 0:3

pa202431.jpg - 186.22 Kb

A.tábla
 

 Csapat

Mérkőzés

Győzelem

Vereség

Pontarány

(nyert/vesztett)

Pont

Sasok

 2

 0

 2

 106/127

 0

Gólemek    

 2

 1

 2

113/114

 3

Tanarak  

 2

 2

 0

 100/82

 6

pa202460.jpg - 184.67 Kb

B.tábla
 

 Csapat

Mérkőzés

Győzelem

Vereség

Pontarány

(nyert/vesztett)

Pont

Noé mi?

 2

0

2

103/118

 0

Noname

 2

1

1

131/141

3

Nekünk mind1

 2

2

0

122/107

6

 

pa202446.jpg - 207.46 Kb

Továbbjut az elődöntőbe a két csoport I és II. helyezettje.

Döntőbejutás: egyenes kiesés, a két vesztes csapat nyeri a III. helyezést, a győztesek jutnak a december 15.-i döntőbe.

Dátum

Idő

Csapat

Csapat

I. játszma

II. játszma

III. játszma

12.08

1400

Tanarak

Noname

 25

27 

23 

25 

 -

1500

Nekünk mind1

Gólemek

 25

27 

24 

26 

Házi Röplabdabajnokság Döntő

Gólemek-Noname
bajnokcsapat.jpg - 264.81 Kb
Gólemek
a
BAJNOKCSAPAT
Üdv mindenkinek Misibá
 

Csapatnévsorok

LEOPÁRDOK

Cselkó Attila

SASOK

Jóri Anikó

Fehér Ádám

Csőszi Nikolett

Zsemler Tibor

Dobos Adrienn

Tóbi Ágnes

Deák Éva

Törőcsik Vivien

Takács Eszter

Munkhárt Tímea

Ábri Jenő

Détári Enikő

Sas Gábor

Negyedi Adrienn

Csőszi László

 

Molnár Gábor

 

Kaldenekker Zoltán

NO NAME

Bata Barbara

SMILES

Rafael Zsolt

Pap Richárd

Horváth Barbara

Szente-Varga Dániel

Takács Tamás

Virág Ádám

Németh Ádám

Böjte Tímea

Kiss Mónika

Ordasi Orsolya

Gubacsi Márk

Forgács Krisztina

Nagy Kinga

Sztakó Márta

Gábor Ádám

Lugosi Viktor

Sepsi István

Tömöri Viktor

 

PÁRDUCOK

Szilágyi Ádám

NOÉ MI?

Juhász László

Bojtok Krisztián

Marozsi Ádám

Mönnich Dávid

Mönnich Zoltán

Szarka Evelin

Monori Márk

Nagy Mariann

Éberhardt Roland

Marsa Dalma

Túri Tamás

Mikis Alexandra

Sárosi Noémi

Mihócsa Csaba

Vince Dóra

 

 Fajka Ivett

NEKÜNK MIND1

Mécs István

SZMÁJLÍ

Kovács Vivien

Tófalusi Péter

Kovács Tímea

Királyfi Szabolcs

Dózsa Nikoletta

Kármán Szabolcs

Kőházi Kis Gábor

Kanyó Dániel

Rutterschmidt Erzsébet

Radics Viktor

Balogh János

Polyák Alexandra

Nagy Henrietta

 

Rácz Roland

 

Tóth Timea

 

 

TANARAK

Tóth Imre

GÓLEMEK

Kovács István

Vavika Péter

Nagy Attila

Nyíri Nóri

Vidéki Dorián

Kovács Nikoletta

Bán Norbert

Palotai Lilla

Halasi László

Kovács Tímea

Ficzere Tamás

Torma Dávid

Kovács Éva

Cziriák Zsolt

Szitás Henrietta

Geleta Mihály

Parrag Dóra

 

 

header bg Nfsz Logo logo sulinet Uj Mo Uj Szechenyi Terv Logo Kis Eu Logo Nfu Logo Esza Logo Aszih Logo Small Bethlen Korm Logo