Pék-cukrász szakmacsoport

Leonardo da Vinci mobilitási projekt tanulói pályázata

2013. évben pályáztunk a Tempus Közalapítványhoz, Leonardo da Vinci mobilitás projektre.

A pályázat elnyerése esetén 17 német nyelvet tanuló pék, pék-cukrász vagy sütő-cukrász diákunk utazhat ki a németországi (Mecklenburgi tartomány) 7 hetes gyakorlatra.

A tanulók kiválasztása pályázattal és meghallgatással történik.

Az érintett osztályok a következők: 1/11p, 1/11pc, 2/12pc, 1/13c, 1/13c

A pályázatnak a következőket kell tartalmaznia:

•  Fényképes önéletrajz (magyar és német nyelven)
  •  Motivációs levél
  •  Fogalmazás maximum egy A4-es oldalon, Németországról, Mecklenburg tartományról  (kultúra, földrajz, gazdaság)
  •  Félévi bizonyítványmásolat az osztályfőnök által hitelesítve

A pályázatot nyomtatott formában 2013. május 5-ig kell eljuttatni Turi Tiborhoz.

A jelentkezők egy meghallgatáson is részt vesznek, melynek a feltételeiről, időpontjáról a Leonardós faliújságon értesítünk minden jelentkezőt.

A 17 kiutazó diák végleges névsora 2013. május végén fog kiderülni.

A pályázat írásához sok sikert kívánunk!

A pályázati felhívás itt letölthető.

Képzési kompetenciák itt letölthetőek.

2013. évi beszámoló

Munkanaplók: