Idén deceSzalag 2016 1mber 3-án rendezték meg a Toldi iskolában a szalagtűző bált. Ebben a tanévben az osztályfőnökök kilenc végzős osztály diákjainak tűzték fel a szalagot.

Kovács Kinga 13.a osztályos tanuló köszöntőjében elhangzott, mit is szimbolizál a szalag. Bár még nincs vége a diákok középiskolai pályafutásának, mégis lezárást szimbolizál. Azoknak az éveknek az elmúlását, amelyek jóval egyszerűbbnek tűnhetnek majd sok év távlatából. De felelősségtudatra is int, és megerősíti a kapcsolatot közöttünk.

A tűzés és Kisné Rózsa Ibolya igazgatónő köszöntője után Tohai Dávid 12.d osztályos tanuló énekszáma következett, majd gyertyafény, bécsi és angol-bécsi keringővel kápráztatták el a végzősök az ünneplő közönséget.

Szalag 2016 2Szalag 2016 3

Szalag 2016 4Szalag 2016 5