Meghívó

A TOLDIS ÖREGDIÁKOK 2018. ÉVI

TALÁLKOZÓJÁRA

Már csak néhány nap van a találkozóig. Az alábbi linkeken az eddigi jelentkezők névsorát tesszük közzé. Keressétek a régi ismerősöket, és csatlakozzatok!

Jelentkezők névsora szűrhető EXCEL fájlban.
Jelentkezők névsora PDF fájlban, végzés éve szerint rendezve.

Szeretettel várunk 2018. február 24-én (szombaton) 16:00 órától minden egykori Toldis diákot a Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumban. (Nagykőrös, Ceglédi út 24.)

Kérjük, a jelentkezési lapot juttasd el az általad elérhető volt iskolatársaidnak is, mert felhívásunk nem biztos, hogy mindenkihez eljut. Néhány nagyobb élelmiszeripari üzemnek is megküldjük a tájékoztatónkat. Keresd a portán!

Letölthető jelentkezési lap: PDF, DOCX
Letölthető meghívó: PDF, DOCX