Felhívás

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával pályázati program keretén belül két hetes gyakorlaton voltak iskolánkban a Nagykágyai 1. sz. Szakközépiskola tanulói.

BabgulyasPek Gyak

A pályázat célja a külhoni magyar szakképzés fejlesztésével hozzájárulni a gazdaságfejlesztéshez, amelynek elengedhetetlen eleme, hogy a diákok a képzés során megfelelő gyakorlati képzésben részesüljenek. A program keretében a külhoni szakképző intézmény diákjai gyakorlatot teljesítettek intézményünkben, amely által kialakult, erősödött a külhoni és magyarországi intézmények közötti együttműködés, tapasztalatcsere. A magyarországi szakképző iskolákban teljesített gyakorlat megvalósításának időtartama 2 hét (legalább 10 gyakorlati nappal) 2017. szeptember 1. és 15. közötti időszakban valósult meg.

Bethlen Korm Logo