Kedves Nyolcadikosok! Tisztelt Szülők!

Tovább a felvételi rangsor keresőhöz

A beérkezett jelentkezési lapok alapján elkészültek az egyes tagozatkódokhoz (képzésekhez, szakokhoz) tartozó rangsorok.

FIGYELEM! Az elektronikai technikus szakra jelentkezett tanulók rangsorát a Ceglédi Szakképzési Centrum készíti el, de amint megkapjuk, azt is közzé fogjuk tenni honlapunkon! Hamarosan!! A képzés NAGYKŐRÖSÖN indul!

Általános tájékoztatás

Az oktatási azonosító (illetve a jelentkezéskor megadott jelige) beírásával az adott tagozatkódon a tanuló a hozott eredményéből számított súlyozott átlag alapján elért sorszámát láthatja.

Felhívjuk figyelmüket, hogy jelen rangsorban minden olyan tanuló szerepel, aki erre a tagozatkódra beadta jelentkezését, viszont a tanulók által megadott jelentkezési sorrend számunkra nem ismert. Elképzelhető, hogy a rangsorban esetleg alacsonyabb rangsorsorszámmal megjelenő tanuló nem az első helyen jelölte meg ezt a képzést, ezért amennyiben őt az általa elsőként megjelölt helyre felveszik, akkor a többi jelentkező automatikusan előrelép. Ebből adódóan a magasabb sorszám sem feltétlenül azt jelzi, hogy a jelentkező nem fér bele a felvehető létszámba! Ezért kérjük, hogy a beadott jelentkezéseket azzal az indokkal, hogy túl magas a sorszáma, semmiképpen ne módosítsák!