Iskolánkban több mint ötszáz diák kezdte meg az idei tanévet. Az ünnepélyes tanévnyitón csak a kilencedikesek voltak személyesen jelen, ők hat osztályban folytatják tanulmányaikat a Toldiban.

Kisné Rózsa Ibolya igazgató asszony örömét fejezte ki, hogy személyes jelenlét mellett, diákoktól „hangos” tantermekben kezdhetjük az új tanévet. Az ünnepségen Máté Andrea 5/13.a osztályos tanuló köszöntötte a pedagógusokat és diáktársait, akikkel már hat hónapja nem találkozott. A kilencedikeseket arra kérte, hogy akkor is ragaszkodjanak az álmaikhoz és céljaikhoz, ha a megvalósításuk lehetetlennek látszik. A gólyák nevében Patik Lara 9.a osztályos tanuló köszönte meg a biztató szavakat.

A felsőbb évesek videofelvételről követhették a tanévnyitó ünnepséget.

tanevnyito2tanevnyito1

tanevnyito3tanevnyito4