Búcsúzunk kedves kolléganőnktől, Nagy Attilánétól

Nagyattilane

Ildikó 1952-ben született Pusztaföldváron. Intézményünkbe 1994-ben került magyar nyelv és irodalom szakos pedagógusként. Munkája során több osztályban osztályfőnökként is tevékenykedett. A tanári foglalkozás mellett az esti tagozat tagozatvezetőjeként, s az estisek támogatójaként, pártfogójaként is nagyon sokat dolgozott.

Az ő kezdeményezésének köszönhetően indult el iskolánkban az egyes nemzeti ünnepekhez kapcsolódó rendkívül igényes és színvonalas diákműsorok megszervezése. Érettségi elnökként több iskolában is megmutatta emberszeretetét, humánusságát, s szakmaszeretetét az iskolán kívül is sikeresen kamatoztatta.

Nyugdíjba vonulásáról sajnos nem dönthetett teljesen önállóan, hiszen betegsége közbeszólt, a 2010/11-es tanévet már nem kezdte meg.

Emlékét megőrizzük.

kmaszc logo Nfsz Logo logo sulinet Uj Mo Uj Szechenyi Terv Logo Kis Eu Logo pmkik logo nak logo emmi logo itm logo