A Szakképzési Hídprogram olyan tanulóknak kíván új esélyt és szakképzési bekapcsolódási lehetőséget adni, akiknek az iskola korábban jellemzően kudarcélményt jelentett, akiknek a tanulmányi előmenetele akadozott, illetve beilleszkedési nehézségeik adódtak, és emiatt nem fejezték be az általános iskola 7. osztályát, de betöltötték már 15. életévüket, ellenben nem múltak el 23 évesek.

Tájékoztató intézményünk Szakképzési Hídprogramjáról

A Szakképzési Hídprogram keretében intézményünkben a következő tanévben a jelenleg hatályos OKJ szerint a következő részszakképesítések szerinti képzések indítását tervezzük:

• Kerti munkás (OKJ szám: 21 622 01)
  • Zöldség- és gyümölcsfeldolgozó (OKJ szám: 31 541 12)

A felvételhez szükséges az egészségügyi alkalmassági követelményeknek való megfelelés.
A képzés ingyenes. Igény esetén kollégiumi elhelyezést biztosítunk.
Jelentkezési lapok az általános iskolákban és a KLIK-nél is megtalálhatók, kitöltés után kérjük, személyesen vagy postai úton juttassák el iskolánkba.

Letölthető jelentkezési lap

További információ és jelentkezés:

Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
2750 Nagykőrös, Ceglédi út 24.
Tel.:06-53/351-922

www.toldi-nk.sulinet.hu