Tanulóink


9.c osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari technikus (11)
of: Fritschekné Kosik Erika


Ádám Mária
Assenbrenner Ádám Richárd
Baranyi Boglárka
Barát Bettina
Bodó Bernadett
Bodzsár Dzsesszika
Csuka Krsitóf
Dobi Klaudia
Fekecs Kinga
Földi Cintia
Halász Bernadett Erika
Horváth Petra Natália
Horváth Roland
Kerekes Adrien Éva
Kinda Klaudia
Kisnagy Kitti
Kohon Anita 09.07.-től
Kovács Brigitta Debóra
Kurkó Norbert
Kürti Erika
Labancz Márk
Lőrincz Adrienn
Mácsár Zsanett
Molnár Viktória Mária
Nagy Lili Debóra
Orbán Péter
Pudics Amelita
Szabó Bence
Szabó Bianka
Tóth Gábor

9.d osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari analitikus technikus (13)
of: Bakóné Drexler Ilona


Balog Orsolya Bettina
Csegzi Renáta Kitti
Fehér Vivien
Jablonkai Beatrix Viktória
Jaszanovics Ibolya
Karsai Ferenc Krisztián
Lázók József Bálint
Nagyhajú Erika
Radics Kitti
Rafael Alexandra
Szűcs Nikolett


Élelmiszeripari gépésztechnikus (12)

Balog Ádám
Bartalus Roland
Dúzs Dénes
Fehér István
Gyarmati Benjámin
Horvát Róbert
Illés Ervin
Ivanics Krisztián Gergő
Kovács Gergő László
Kroll Dávid
Lázár Gergely
Mártha Gergely László
Mikis Tibor Máté
Mitényi Medárd
Monori Zoltán Attila
Móricz Gábor
Ónodi Csaba
Pörge Krisztián
Sági Gergő
Sipos Ádám Csaba
Tóth Balázs Tibor
Tóth Liliána


10. a osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari analitikus technikus (14)
of: Arany Zsolt


Antal Marcell Mihály
Bacsó Bettina
Bauer Albert
Cziriák Krisztina
Csete Vivien
Danka Alexandra
Farkas Fanni
Horváth Bella Erika
Kiss Szabina Tímea
Koltai Kitti Linett
Lesku Laura
Nagy Adrienn Kitti
Nagy Brigitta
Németh Gábor
Rácz Nikol
Rafael Blanka
Sütő Bettina
Tóth Szimonetta


10. c osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari technikus (11)
of: Lőrinczné Várdai Erika


Bognár Zsolt Zoltán
Bretus Dóra
Buzás Katalin Fanni
Dobos Dávid
Drozdik Bianka
Fodor Attila
Földházi Alexandra
Hegedűs Melinda
Herczeg Laura
Hufnágel Dániel
Illés Nikolett
Jakab Bernadett
Kis Norbert
Kiss Rebeka
Pulai Ádám
Rubint Petra Katalin
Ruttersmid Klaudia
Sütő Rozália Margit
Szekeres Péter
Szélpál Mónika Beáta
Szpin Dorottya
Ungvári Ádám
Urbán Béla
Varga Eszter Magdolna
Vastag Bence
Vojnyik Fatime
Tuto Andrea

10. d osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari gépésztechnikus (12)
of: Járóné Kőházi-Kis Andrea


Benke Márió
Biczó Nándor Dezső
Bisztran Norbert
Budai Zsolt
Chen Dávid
Filep Tas Alárd
Gajdácsi-Zombori Ákos Lajos
Gál Szilveszter András
Horváth Dávid
Lengyel Kristóf Mihály
Marton Csaba
Mucha Alex
Nyilas Antal Albert
Szalai Xavér
Szántó Márkó
Szentpéteri Csaba
Tolnai Dezső
Varga János Richárd
Várkonyi Balázs
Veres László Szabolcs

11. a osztály
2015-2016. tanév
Kereskedelem/informatika szakmacsoport
of: Szabóné Bódi Erzsébet


Kereskedő

Dakó Fanni
Gubacsi Katalin Lídia
Kis Petra
Kis Vivien
Kovács Nikoletta Tímea
Lele-Szűcs Alexandra
Mocsai Nikolett
Oláh Alexandra
Pásztor Virág
Szélesi Margit Gréta
Szűcs Melinda

IT mentor

Bagi Zsanett Bettina
Bakos András
Farkas Bence Roland
Górocz Dominika
Halász Péter
Héda Miklós Péter
Káplnási Tamás
Kun Vivien
Lippert Csaba Viktor
Lipták Péter
Sándor György
Szabó Liliána
Szűcs Zoltán

11. b osztály
2015-2016. tanév
Környezetvédelem-vízgazdálkodás
Élelmiszeripari analitikus technikus
of: Mészárosné Szűcs Éva


Környezetvédelmi technikus

Barta Viktor Gábor
Bikki Bíborka Gyöngyvér
Burján Bettina
Nagy Szilvia Karolin
Palásti Imre
Revák Ákos
Tóbi István Dániel
Varga Bernadett Alexandra
Widchusowski Nikolett



Élelmiszeripari analitikus technikus

Bertalan Enikő Barbara
Fehér Réka
Gál Bianka
Halász Debóra
Kalló Ilona
Kroll Claudia
Nagy Márk Patrik
Pencz Angéla
Sági Ildikó
Seres Laura
Simon-Jójárt Ildikó
Tóth Krisztina Dóra

11. c osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari technikus
of: Róka Sándorné



Ádám Roland
Bálint Csaba
Herger Levente
Horváth Evelin
Jancsár Dóra Benita
Kata Titanilla
Kókai Magdona Dóra
Kovács Bettina
Mészáros Odett
Petrányi Sándor
Sándor Szilvia
Szabó Rebeka
Szabó Vivien Éva
Szűcs Péter
Tóth Rudolf
Vincze Vivien

11. d osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari gépésztechnikus
of: Szendrey István



Apró Henrietta Veronika
Bátor Krisztián
Deák József
Dobos Richárd
Egyedi Miklós Dénes
Hengán András
Király Valentin Gergő
Kóródi Dániel
Kovács Benjámin
Kurgyis Gergő
Lukácsi László
Nagy Dénes Dániel
Sinkovics István
Tohai Dávid Sándor
Tégla-Kovács Regina

11. anyk osztály
2015-2016. tanév
nyelvi tagozat (kereskedelem-marketing)
of: Protovin Csaba



Antal Dóra
Borzák Szilvia
Dobozi Tamás
Farkas Dániel
Fehér Kitti
Félix Dóra
Gazdag Erika Barbara
Jancsovics Szabina
Kovács Kinga
Laskói Ilona Anett
Mocsai Benita
Sebők Viktória
Szabó Dorottya
Vajda Rebeka
Váradi Rita
Váróczi Kitti Nikolett
Vidéki Andor
Vidéki Zsombor
Zatykó Zsanett
Zsikla Barbara

11. iosztály
2015-2016. tanév
intenzív
of: Mikó Miklósné



Balogh Alex
Balogh István Richárd
Beke Ferenc
Bódi Bence
Fehér Alexandra
Forray Ádám
Hluszkó Alexandra
Kónya Dóra
Kürti Cintia
Maczkó Ádám
Magyar Vivien
Nagy Nikolett
Nemes Pál Zoltán
Palásti Gergő
Rácz Annabella
Siroki Sándor
Szabó Imre
Szőke Alexandra
Tivadar Dávid
Török András Krisztián
Turkevi-Nagy Krisztina
Való Mónika
Varga Erika
Várkonyi Tamás Richárd
Vörösmarti Szlivia
Zsigárdi Hajnalka
Zsikla Renáta
Forray Ádám
Tégla-Kovács Szilvia Borbála

12. b osztály
2015-2016. tanév
környezetvédelem - vízgazdálkodás szakmacsoport
of.: Márton Krisztián



Babusa Cintia
Bakos Brigitta
Bakos Viktória
Csipkó Katalin Erzsébet
Forgó Bálint
Józsa László
Kovács Renáta
Lebegy Anita
Lesku Viktória
Mészáros Bianka
Nagy Alexandra
Ölvedi Nikolett
Szabó Ramóna
Tivadar János
Jakab István


12. c osztály
2015-2016. tanév
élelmiszeripari szakmacsoport
(sütő-cukrászipari technikus)
of.: Gombai Bernadett


Baráth Balázs
Barna Terézia
Borbély Melinda
Fodor Elíz
Fodor Levente
Harkó Vera
Juhász Klaudia
Juhász Nikolett Tünde
Karai Andrea Mónika
Karai Attila
Kerekes Szilvia
Kinda Beáta
Kiss Irén Bianka
Kulcsár Leila Vanessa
Marsa Szilvia
Minik Dorottya Vera
Pálfi Ilona
Payer Tamás Zsolt
Pekár Mónika
Szabó Brigitta
Szendrei Nikolett
Szűcs Kinga
Tölgyessy Milán
Turza Kitti
Varga Fanni Angelika
Zsikla Bence
Kása Barbara

12. i osztály
2015-2016. tanév
intenzív
of.: Bátor Mária


Balog László
Bán Sándor
Czabai Dávid
Fődi Eszter
Gyenes Alexandra
Horvát Richárd
Kiss László
Langó Tibor
Pap Attila Szabolcs
Petrik Laura
Rafael Sándor
Süveges Zsolt Adorján
Zsámboki Krisztina Mária
Ócsai István Valentin

12./d osztály
gépészet szakmacsoport
2015-2016. tanév
of.: Szendrei Éva



Assenbrenner György Gyula
Béres Deák Richárd
Cseri Anikó Anita
Dózsa Soma
Farkas Gábor
Kis-Prumik Attila
Kottes Roland
Kovács Benjamin
Miczi Boldizsár
Mihalyik Krisztián
Milkovics Csaba Armand
Motyovszki Csaba
Nagy Cintia Gréta
Palotai Gergő
Pavolek István
Rafael István Richárd
Sáfár Csaba György
Sasi Ferenc
Szabó András Ambrus
Urbán Henrietta
Völgyi Krisztián Filip

13. a osztály
2015-2016. tanév
nyelvi tagozat (kereskedelem-marketing)
of: Kasza Tamás


Ádám Evelin
Almási Zita Paula
Balog Zsófia Zsuzsanna
Bujáki Barbara Marietta
Búza Levente
Csoh Viktória
Csukás Laura
Demeter Lídia
Emődi Beáta Erika
Farkas Orsolya
Hucleib Eliána
Hüll Richárd Attila
Izsó Mónika
Kecskeméti Nóra
Koncsor Máté Zoltán
Kovács Krisztián
Márton Hajnalka
Máté Bernadett
Móricz Gitta
Murár Mónika
Nagy Zsanett
Nép Fanni
Pintér Gábor
Simon Zsanett
Szabari Emese
Szendi Evelin
Szőke Nóra
Szűcs Anikó
Tháler Szilárd Zsolt
Törőcsik Barbara

13. d osztály
2015-2016. tanév
élelmiszeripari szakmacsoport
gépésztechnikus)
of.: Bundi Kálmán


gépésztechnikus
Barakkó Miklós József
Bekő Dávid
Biczó Márk Antal
Cselkó Ádám
Dobos Zsolt
Fehér Tamás
Józan Norbert
Kallik Zsolt
Kóródi Gábor Dávid
Kürtösi Márk
Nagy Dénes Szilárd
Peschling Péter Tamás
Pörge Sándor
Sinka Csaba
Stix Milán
Szaniszló Tamás
Székely Balázs

2/14. c osztály
2015-2016. tanév
sütő-cukrászipari technikus
of.: Szöllősy István


Apai Nikolett
Bagi Barbara Renáta
Benkucs Elizabeth Krisztina
Czene Kitti
Demeter Attila
Erdősi Anita
Gazdag Viktória Anett
Hetényi Tímea
Kanyó Lucia
Ladányi István
Muhi Klaudia
Nagy Annamária
Nyikos Renáta
Pallagi Anett Krisztina
Ráfli Imre
Szabó Dávid
Szente Zsuzsanna
Tóth Gábor

2/14. d osztály
2015-2016. tanév
Élelmiszeripari gépésztechnikus
of.: Szombathelyi Sándor


Bacsó Krisztián Tamás
Csőszi László Dániel
Dér János Ádám
Fodor László Péter
Földi Boglárka
Gyurika Csaba
Harlacher Erik Márk
Katona Dénes
Kiss Roland
Kurgyis István Sándor
Pekkel Norbert Zoltán
Pethe Roland
Pintér Ferenc József
Szőke Lajos László
Török István
Ungi János

13c és 15. c osztály
2015-2016. tanév
sütő-cukrászipari technikus
of.: Turi Tibor


Bajzáth Vivien
Bán Szilvia
Bukta Lilla
Czeczon Enikő Timea
Molnár Gábor
Pálinkás Regina Piroska
Tarsoly Alex

sütő-cukrász technikus
Dózsa Csaba
Farkas Róbert
Garaczi Vivien
Halmai Bence
Kecskeméti Dóra
Kovács Jenő
Kovács Regina
Mészáros Krisztina
Pataki Ferenc Krisztián
Pethő Csaba
Rácz Viktória
Radics Krisztián
Szabó Attila
Tarbai Krisztina
Tóth Panka
Varga Mihály
Vikartóczki Erika Bettina

9. v
Vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoport
Cukrász (25)
2015-16. tanév
of: Blaskovits-Tóth Krisztina


Annus Éva Angelika
Annus Violetta
Bágya Nikolett
Balogh Cintia Ramóna
Farkas Viktória Ivett
Felker Gábor
Gáspár Anita
Gubacsi Szilvia
Horvát Szabina
Horváth László János
Horváth Nikolett
Huttka Jázmin Mercédesz
Kapus Szabina
Kaszala Gréta
Kis Vanessza
Kolompár György
Molnár Renáta Zsuzsanna
Nagy Bence
Nagy Vivien
Polgár István Zoltán
Pulai Erzsébet Nikolett
Sárai-Szabó Viktória
Szabó Ramóna Szilvia
Szilágyi Petra
Takó Barbara
Tugyi Viktória Kirszitna
Varga Kitti Julianna
Varga Nikoletta
Varga Nikoletta
Zsámboki Zsuzsanna

9.e
Élelmiszeripari szakmacsoport
Pék (21)
2015-2016.
of.: Tóthné Kovács Mária


Auer Kitti
Balogh Dávid
Bilecz Rajmond György
Bosnyák Krisztián Zsolt
Buzsák László
Gábor Julianna Ilona
Hochmon Gergely
Jancsovics Vivien
Kállai Bence Zoltán
Kis-Rabota Alexander
Klucsik Zoltán Márk
Kökény Richárd
Kreidlmayer János
Lakatos Kristóf Martin
Lakatos Petra
Nagy Regina
Németh Tamás
Ondó Patrik
Pásztor Alexandra
Pásztor Laura
Patai Roland
Rostás Zsófia
Ruska Csaba Zoltán
Schors Mária
Soós Szabolcs
Szamelcsik Bettina
Szarvas György
Székely Ildikó
Szőke Zsolt
Torma Mercédesz
Tóth Dávid
Tóth Márkó
Urbán József
Kolompár Tímea
Pintér Győző Kristóf

9.k
Kertész (24)
2015-2016.
of.: Pásztor Brigitta


Ajtai Richárd
Apai Tibor
Apró Amanda
Aranyi Lajos
Beke Viktória Ildikó
Buzsák Klaudia
Csató Henrietta
Fehér Tamás
Fercsi Krisztián
Fodor Bence
Gergelyfi Nikolett
Gödöny Márk
Gyovai Károly Róbert
Győrfi Gergő Attila
Jakab Gusztáv
Kanalas Beatrix
Kelemen Rebeka
Kolompár Szabina Edina
Koncz Ádám
Kovács Éva Ágnes
Kovács Szabolcs
Králik Vivien Éva
Kun Valencia
Miklós Andor Zsolt
Nagy Katalin
Petrányi Péter
Sallai Kálmán
Sebők Zsolt
Szabó Zita
Szalóki Kálmán
Székely Áron
Táborszky Ferenc

10. v
Vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoport
Cukrász (25)
2015-2016. tanév
of: Marticsekné Domonyi Anikó


Bencsik Szandra Erika
Cseh Zoltán
Csiló Hajnalka
Dencs Dorina
Dudás Fanni
Dudás Péter
Duka Krisztofer Benjámin
Duka Péter Márk
Farkas Nikolett
Hantházi Alina Fanni
Ilonka Friderika
Kecső Valentina
Kiss Petra
Kovács Vivien
László Zoltán
Nakladál Dávid
Rafael Brigitta
Rojcsik Martina Melinda
Simon Bettina
Szegedi Gergő
Urbán László
Kovács Mária

10. e1
Élelmiszeripari szakmacsoport
Pék (21)
2015-2016. tanév
of: Bóna Gábor


Farkas Sándor
Günser Vivien Annamária
Herczeg Boglárka
Jónás Márk
Karai Diána
Kiss Árpád József
Lakatos Vivien
Mészáros Zoltán
Módra Borbála
Rimóczi Márió
Sindler Patrik
Szabó Mihály
Székely Dóra
Tóth Alexandra

10. e2
Élelmiszeripari szakmacsoport
Pék (21)
2015-2016. tanév
of: Sári László


Balogh András
Csiló Martin
Dobozi Erik
Erős Barbara
Fekete Vivien
Friesz Csaba
Fürdős László
Kátai Zénó
Kis Éva
Kovács Cintia
Kovács István
Kovács Nikolett Erika
Kutor Alexandra
Lele-Szűcs Zoltán Balázs
Ovádi Tímea
Pakai Márk
Pál Márk
Pintér Anett
Puskel Karolina
Soós Norbert
Tóth Sándor
Várkonyi Szilvia Klaudia
Zakar Klaudia

11. e- 11.v
Pék és cukrász
2015-2016. tanév
of: Pénzes Róbert


Pék
Bán Kristóf
Basa Ádám
Bodor Péter
Horváth Gábor
Jakab Tímea
Jóri Nikolett
Juhász Mária Barbara
Makádi Izabella
Márton Gyöngyi
Mihalovics István
Molnár Roland
Szabó Alexandra
Tarsoly Ádám Ferenc
Tóth Helga
Varga Ambrus Szabolcs
Vörös Viktória
Zsöllér Daniella Viktória



Cukrász
Baksán Brigitta
Budai Gabriella
Gál Mónika Alexandra
Gera Klaudia Tímea
Hegedűs Andrea Éva
Kocsák Barbara
Lőrincz Martina
Nagy-Gombai Alexandra
Povisel Zoltán
Schlafmann Nikolett
Ulviczki Hunor
Varga Mária
Palik Dávid 09.07-től

11. k
mezőgazdasági szakmacsoport
2015-2016. tanév
of: Arany Dóra


Ambrus Márk Attila
Angyal Regina
Bába Mónika Boglárka
Bene Kristóf
Dudás Erzsébet Klaudia
Fritschek Tamás
Günser Alexandra
Járvás Anikó
Kaszap Gábor
Kozma Hajnalka
Molnár Andrea
Nagy Bernadett
Palcsó Krisztina
Schors Krisztina
Simon Anett
Zrínyi Mónika

2/12. p osztály
Élelmiszer szakmacsoport
pék
2015-2016. tanév

osztályfőnök: Szabóné Irházi Timea


Babusa Gyula Balázs
Bágyi Nikolett
Falusi Tibor
Hrutka Krisztián
Kárász Richárd
Langó Krisztián
Majnár Szilvia
Menyhért Zsolt László
Molnár Andrea
Nagy Gergely
Nagy Zsolt
Pető Arnold
Pintér Vivien
Simon Dávid
Szabó Attila
Tamási Márk Csaba
Tóth Richárd Róbert
Tőzsér Zoltán
Verbó Anett
Vörös András
Zakar Renáta

2/12. pc-dk osztály
pék-cukrász,
dísznövénykertész
2015-2016. tanév
osztályfőnök: Hatvani Ervin


Balla Timea
Balog Margit
Burai Angéla
Demeter Dávid
Dobos Richárd
Farkas Zsanett
Kis Dóra
Kiss Veronika
Láng Mihály
Losonczi Sándor
Nagy Gábor
Palcsó Béla
Pallai Zsuzsanna
Palotai Krisztián
Pekár Edit
Tóth Fruzsina
Tóth Tibor Dániel
Vágány Fanni
Vank Mónika Csenge
Virág Nóra
Völgyesi Norbert


Bakos Zoltán Sándor
Fekete Edina
Magó Anett Tünde
Ráduly Sándor
Tóth Mária Julianna
Zöldági Tünde Julianna

2/12. z osztály
zöldségtermesztő
2015-2016. tanév
of:Horváth Jánosné


Burai József
Fehér-Deák Norbert
Forró Dániel
Kaszala Tibor
Kiszel Nikolett
Pesti Imre István
Törteli Cintia
Urbán Nikolett
Varga Zsuzsanna

3/13. pc-dk osztály
Élelmiszer szakmacsoport
pék-cukrász, dísznövénykertész
2015-2016. tanév
of: Gavaldik Éva

Élelmiszer

Balázs Nóra
Bozóki Csaba Zsolt
Csík Martin Tibor
Dakó Zsófia Nikoletta
Hencz Szabina Erika
Kiss Szabina
Kovács Gábor
Molnár Vivien
Szabó Alexandra
Tóth Brigitta
Vörös Nikoletta
Zoboki Martin László

Mezőgazdaság
Balla Dóra Veronika
Csapó Enikő
Csurgai Vivien
Gergelyfi Zsolt
Halasi Gergő
Márton Erzsébet
Mészáros Anita
Módra Alexandra
Pörge Mónika
Rakita Bernadett
Sarkadi Anita Ildikó
Tóth Renáta
Tóth Tímea
Várkonyi Dávid


header bg Nfsz Logo logo sulinet Uj Mo Uj Szechenyi Terv Logo Kis Eu Logo Nfu Logo Esza Logo Aszih Logo Small Bethlen Korm Logo